Prečo nás navštíviť?

PSYCHOWALKMAN

10.06.2021

psychowalkman novej generácie. Používa pri programoch hudbu a celofarebnú svetelnú stimuláciu Ganzfeld, čo zaručuje veľmi vysokú účinnosť. Uspokojí 80 % všetkých užívateľov. Počty programov v kategóriách: relaxácia 13, spánok 5, učenie 6, energia 4, meditácia 4, depresia 4, špeciálna 14 - tá obsahuje programy na zvýšenie imunity,...

Kreslo si najskôr dokonale vymeria pomocou 3D detekcie krivky chrbtice, pozície ramien aj krížov. Špecialitou pri tomto kresle je masážny program na krk a šiju. Samozrejme okrem toho tú nájdete všetky masážne techniky ako hnetanie, klepanie, shiatsu a kombinácie týchto masážnych techník. Výnimočným pre toto kreslo je polohovateľný vzduchový vankúš...

Je automatické termo-akupresúrne masážne lôžko, ktoré spája tlakovú masáž s infračerveným teplom vyžarovaným nefritovými kameňmi a epoxid-karbónovými panelmi. Kombinuje 5 liečebných praktík: chiropraktiku, masáž, akupresúru, termálnu terapiu a moxovanie(termopunktúra). Zlepšuje krvný obeh, relaxuje a uvoľňuje stuhnuté svaly, detoxikuje telo.

Magnetoterapia

02.06.2021

Pozrite sa čo na magnetoterapiu prístrojom BIOMAG hovorí uznávaný český lekár MUDr. Peter Bednarčík, Csc.. Z úst lekára sa dozviete podrobnejšie výhody aj dôvody prečo sa rozhodnúť práve pre magnetoterapiu prístrojom Biomag.

Oxygenoterapia

26.05.2021

V medicíne je používaná viac ako sto rokov. Kyslík je nevyhnutný v procese metabolizmu buniek a následne okysličovanie tkanív je dôležité pre všetky normálne fyziologické funkcie. Oxygenoterapia pôsobí na celý organizmus, nie len na choré orgány. Ide o komplexnú liečbu, pri automatizovanom podávaní O2 bezpečnú a univerzálne použiteľnú.

Masáž očí

15.05.2021

Patríte k ľuďom, ktorí každodenne namáhajú svoje oči dlhou prácou s počítačom, knihami, štúdiom či prácou? Bolieva Vás často hlava, cítite sa nesústredení? Trpíte problémom so zrakom?