Procedúry


Aplikácia nízkofrekvenčnej pulznej magnetoterapie vedie ku viacerým biologickým účinkom v tkanivách. 

Odporúča sa najmä pri bolestiach hlavy, chrbtice a kĺbov, poruchách látkovej výmeny, degeneratívnych ochoreniach miechy, hojení rán a ich regenerácii, poruchách prekrvenia a zápaloch, alergických kožných ochoreniach, reume, artritíde, osteoporóze, pľúcnych ochoreniach, ochoreniach tráviaceho systému, DMO, SM, CMP, M. Parkinson, gynekologických ochoreniach a ochoreniach prostaty, kŕčoch, opuchoch, vysokom krvnom tlaku, Menierovej chorobe, ochoreniach svalov, poruchách spánku,  liečení zlomenín.


Liečba kyslíkom, založená na inhalácii zvýšenej koncentrácie kyslíka. Pomocou oxygenoterapie dochádza ku zvýšeniu dodávky kyslíka do tkanív a orgánov, čo zlepšuje účinok obranných mechanizmov, urýchľuje regeneráciu a spomaľuje proces starnutia.

Odporúča sa najmä pri astme, bronchitíde, ochorenia CNS, KVS, dýchacej a tráviacej sústavy, urologického a gynekologického systému a pohybového aparátu, prevencia onkologických ochorení, regenerácia po chemoterapii, po IMa pri cukrovke, regenerácia organizmu po chorobe a poraneniach, poruchy prekrvenia tkanív a orgánov, únava, fyzická a psychická záťaž, poruchy spánku, pamäte, a koncentrácie, migréna, bolesti hlavy, alergie, fajčenie, vhodná je pre športovcov a tehotné ženy. 


Zabezpečuje profesionálnu masáž pre celé telo od šije až po končeky prstov. Programy sú inšpirované tradičnou čínskou medicínou a sú zamerané na akupunktúrne body. 

Odporúčame pri bolestiach chrbtice, kostí, kĺbov nôh, poruchy látkovej premeny, poruchy centrálnej nervovej sústavy, nervové napätie, stres, únava, poruchy imunitného systému, poruchy prekrvenia, stuhnuté svalstvo.


TERMOMASÁŽNA POSTEĽ Ceragem V3

Je automatické termo-akupresúrne masážne lôžko, ktoré spája tlakovú masáž s infračerveným teplom vyžarovaným nefritovými kameňmi a epoxid-karbónovými panelmi. Kombinuje 5 liečebných praktík: chiropraktiku, masáž, akupresúru, termálnu terapiu a moxovanie(termopunktúra). Zlepšuje krvný obeh, relaxuje a uvoľňuje stuhnuté svaly, detoxikuje telo.

Odporúčame pri bolestiach chrbtice, ramien a kĺbov, oslabená imunita, psychická vyčerpanosť, poruchy krvného obehu, poruchy spánku a koncentrácie.


AVS terapia Relaxman

Obsahuje programy zamerané na relaxáciu, učenie, poruchy spánku, meditáciu, depresie, dodanie energie, migrény a bolesti hlavy, vysoký krvný tlak, syndróm vyhorenia, ADHD syndróm, poruchy imunity a iné. 

Cieľom terapie je dosiahnuť zmeny duševného a telesného naladenia a zabezpečiť psychomatickú rovnováhu organizmu.


Pomáha uvoľňovať napätie v očnej oblasti, osviežuje oči, pomáha celkovej relaxácii a bojuje s problémami so zrakom.

Odporúčame ľuďom trpiacim krátkozrakosťou, tupozrakosťou, zdanlivou tupozrakosťou a astigmatizmom(vrátane študentov a žiakov).Tiež ľuďom trpiacim vráskami, vačkami a čiernymi kruhmi pod očami, spôsobenými únavou a nedostatočným krvným obehom. Seniorom trpiacim nespavosťou, bolesťami hlavy a stareckou vetchozrakosťou(presbyopia).


Masáž na nohy

Masážny prístroj Footmassager je ideálny prostriedok pre každého, kto potrebuje pravidelnú masáž nôh. Masáž našim prístrojom využíva kombináciu reflexnej a tradičnej reflexnej terapie. Je navrhnutý tak, aby aktivoval nervové body a tým prinášal maximálnu relaxáciu. Má ergonomický tvar, ktorý sa dokonale prispôsobí každej nohe.