Masáž očí

15.05.2021

Patríte k ľuďom, ktorí každodenne namáhajú svoje oči dlhou prácou s počítačom, knihami, štúdiom či prácou? Bolieva Vás často hlava, cítite sa nesústredení? Trpíte problémom so zrakom?

Ponúkame Vám očnú masáž našim relaxačným prístrojom. Spája niekoľko technológií, ktoré pôsobia blahodarne tak na oči, tak na očné okolie. Všetky tieto technológie sú ovládanie veľmi presným mikropočítačom, takže sú po celú dobu veľmi precízne kontrolované a tým pádom nehrozí poškodenie zraku v dôsledku nepresného nastavení.

Technológie, s ktorými prístroj pracuje:

  • infračervené teplo
  • technológia "air-pressingu" - tlaku vzduchu
  • vibračná masáž
  • výber teploty ošetrenie
  • relaxačná hudba

Infračervené svetlo:

Pomocou infračerveného svetla sa prehrieva oblasť okolo očí. Prehriatie buniek pokožky okolo očí spôsobuje zlepšenie mikrocirkulácie a bunkového metabolizmu, zlepšuje sa regenerácie tkanív a ich obranyschopnosť. Pleť okolo očí vyzerá mladšie, eliminujú sa vrásky a tmavé kruhy pod očami.

Technológia tlaku vzduchu:

Tlakom vzduchu sa masíruje oblasť okolo očí. Masážou sa znižuje napätie v oblasti očí, uvoľňuje sa očné svalstvo. Je tiež prevenciou proti predlžovaniu či atrofii očnej osi.

Vibračná masáž:

Vibračné funkcie prístroja slúži predovšetkým k uvoľneniu svalov v oblasti očí a možno ju používať v 10 rôznych módoch líšiacich sa načasovaním a frekvenciou.

Výber teploty ošetrenia:

Keďže každým očiam vyhovuje po náročnej práci iná teplota, je možno prístrojom regulovať tiež to, či svoje oči budete chladiť alebo ohrievať. Je možné nastaviť teplotu ošetrenie od 30 do 42 ° C.

Relaxačná hudba:

Aby Vám prístroj poskytol maximálnu možnú mieru relaxácie a okrem Vášho zraku uvoľnil tiež ostatné zmysly a nervovú sústavu, ponúka tiež možnosť počúvania troch typov relaxačnej hudby - (relaxačný muziku, prírodné muziku a ? mozgovú vlnovú muziku). Takto môžete aspoň na chvíľu uniknúť z rušného vonkajšieho sveta a ponoriť sa do svojho vlastného vnútra.

Prístroj je skonštruovaný tak, aby pôsobil na akupresúrne body v oblasti očného okolia a tým vplýva aj na ďalšie aspekty Vášho zdravia.